Kolekcje - Domowyurok.pl

Kolekcje

Odkryj kolekcje dzięki którym wnętrze zyska cieplejsze, domowe oblicze.

Italian Products

 

Zależało nam na stworzeniu kolekcji dekoracji, z pomocą których będziesz mógł wzbogacić wystrój niemal każdego pomieszczenia w swoim domu, nadając mu przytulnego i rodzinnego klimatu. Nasze obrusy na stół, poduszki ozdobne czy koce, to przede wszystkim neutralna kolorystyka, a także akcenty nawiązujące do motywów ludowych. Wśród symboli pojawiających się na oferowanych przez nas ozdobach, dominują serca oraz motywy kwiatowe i świąteczne.

Kolekcje do jadalni, salonu

 

Wspólnie posiłki z rodziną wymagają wyjątkowej oprawy. Oferujemy ozdoby do jadalni, salonu, które świetnie sprawdzają się do codziennego użytku, dodając pomieszczeniu ciepłego i przytulnego charakteru, a także kolekcje świąteczne (np. Papa Noel czy Navidad). W tej kategorii posiadamy takie dekoracje, jak świąteczne obrusy na stół i obrusy całoroczne, bieżniki oraz poduszki ozdobne. Jesteśmy przekonani, że z ich pomocą każda rodzinna uroczystość, stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Kolekcje do sypialni – produkty na zamówienie

W tej kategorii znaleźć można produkty dostępne na zamówienie. Proponowane przez nas dekoracje do sypialni, to przede wszystkim niezwykłe pościele, narzuty na łóżko, przyjemnie otulające koce oraz ozdobne poszewki na poduszki. Większość kolekcji utrzymana jest w jasnych oraz naturalnych barwach, które przełamane zostały symbolami dekoracyjnymi w postaci np. czerwonych serduszek. Dzięki naszym propozycjom wystrój Twojej sypialni pozostanie konsekwentny a zarazem stylowy.

Kolekcje do ogrodu

Kto powiedział, że nasze produkty dekoracyjne sprawdzają się jedynie we wnętrzu domu? Kolekcja do ogrodu została stworzona z myślą o osobach, które chcą wzbogacić wystrój swojego tarasu czy altany bądź też miło spędzić czas w
trakcie picia porannej kawy na balkonie. Znajdziesz w niej między innymi bieżniki i obrusy na stół, poszewki dekoracyjne oraz miękkie poduszki na krzesła. Posiadamy także koce, którymi można się otulić w chłodniejsze letnie czy też jesienne wieczory.