O nas - Domowyurok.pl

O nas

Witamy w Domowymuroku

I T A L I A N  P R O D U C T S

Włosi słyną z rodzinności, dobrego gustu i celebrowania codzienności. Wspólne posiłki to bardzo istotna część ich życia – rozkoszowanie się pysznym jedzeniem wychodzi najlepiej w dobrym towarzystwie i pięknym otoczeniu. To niezbędne składniki słodkiego życia. Włosi w dbaniu o wysoką jakość i każdy szczegół są niezwykle naturalni – zachwyca nas to za każdym razem!

Włoska produkcja to starannie dobrane materiały, świetne wykończenie i efektowne wzory. Obrusy na stół i dodatki, które proponujemy, wspaniale sprawdzają się w polskich wnętrzach. Dodają eleganckiej oprawy rodzinnym spotkaniom, ale nie ujmują im nic ze swobodnej atmosfery. Wnoszą nieco niespiesznej, życzliwej atmosfery i uroku jakby prosto ze słonecznej Italii.

Działamy od 2012 roku i osobiście dbamy o najwyższą jakość proponowanych przez nas obrusów, koców i dodatków, które służą długie lata. Naszą miłością do włoskich tkanin zarażamy coraz większe grono osób.

Zapraszamy serdecznie!

Właścicielem sklepu domowyurok.pl jest

ANMAC Agencja Reklamowa Anna Kilanowska
ul. Kminkowa 59
62-064 Plewiska k/Poznania
NIP: 783-147-75-82
Regon: 631282010
e-mail: sklep@domowyurok.pl

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail: sklep@domowyurok.pl lub telefonicznie pod numerem +48 509 66 46 46.