Nasze tkaniny - Domowyurok.pl

Nasze tkaniny

 Nasze tkaniny

 

Obecnie można kupić obrusy na stół z najróżniejszych rodzajów materiałów. Różnią się one właściwościami, pielęgnacją i wyglądem. Coś dla siebie znajdą miłośnicy naturalnych czy nawet surowych materiałów, ale też zwolennicy wygody łatwości użytkowania. Jedna tkaniny nie wchłaniają wilgoci, inne pięknie się układają, jeszcze inne są niezwykłe w dotyku.

Proponujemy tylko to, co według nas najlepiej wygląda i jest najprzyjemniejsze w użytkowaniu. Ceratę z pewnością łatwo wyczyścić, ale trudno uznać ją za bardzo dekoracyjny materiał. Nasze obrusy są bawełniane lub z mieszanki bawełny i poliestru.

Bawełniane obrusy bardzo dobrze się prezentują, są wytrzymałe i nadają się zarówno na co dzień jak i na szczególne okazje. Bez obaw można je prać w pralce, a by zachować kolory warto prasować je na lewej stronie

Dodatek poliestru sprawia, że zabrudzenia tak mocno nie wnikają, a obrus jeszcze lepiej się układa. Jednocześnie, dzięki zawartości bawełny, obrus nie traci walorów dekoracyjnych, nie elektryzuje się i nie zsuwa ze stołu. Tkaninę z włókien bawełnianych i poliestrowych także można prać w pralce.

2017-Sweet day Campiglio_internet